(0)
Koszyk jest pusty

Value: 0.00 PLN
 
 

Dostawa

 

Sklep diamondceramics.pl korzysta z kanałów dystrybucji najbardziej dopasowanych do naszych towarów. Dzięki temu jesteśmy wstanie zaoferować naszym klientom najkorzystniejsze warunki transportu towaru biorąc pod uwagę ich wagę, objętość i odległość do miejsca dostawy. Korzystamy z takich form transportu jak:
 

  • Dostawa za pośrednictwem firmy DHL

  • Odbiór osobisty w siedzibie sklepu

  • Transport własny sklepu (ustalane indywidualnie)
Dostawa za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL
Transport na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL. Transport odbywa się głównie na paletach, ze względu na najwyższą dbałość o jakość transportowanego towaru.
Koszt dostawy uzależniony jest od wagi zakupionych produktów oraz ich gabarytów i odległości, dlatego podane poniżej koszty dostawy są jedynie orientacyjne, natomiast dokładny koszt dostawy zostanie wyliczony indywidualnie do każdego zamówienia i przesłany drogą mailową do klienta
 

 
Waga przesyłki w kg (do) Koszt
50.00 kg 200 PLN
100.00 kg 400 PLN
500.00 kg 850 PLN
   
 
 
 

Wszelkie zamówienia przygotowujemy do wysyłki na europaletach o wymiarach 120 x 80. Maksymalna wysokość paczki to 80 cm.  Do kosztów dostawy doliczamy cenę europalety (80zł).
 
W przypadku braku możliwości dojazdu do miejsca dostawy, towar zostanie zostawiony w najbliższym przystosowanym do tego miejscu od miejsca dostawy lub w przypadku braku zgody zamawiającego zabrany z powrotem do oddziału firmy Diamond Ceramics Sp z o.o., tym samym zamawiający zostanie obciążony wszystkim kosztami związanymi z przejazdem towaru na miejsce dostawy i jego powrotem do oddziału firmy.
 
Odbiór osobisty w oddziale firmy Diamond Ceramics Sp z. o.o.
 
Odbiór osobisty możliwy tylko i wyłącznie po kontakcie z działem obsługi sprzedaży internetowej w trakcie, którego podane zostaną informacje na temat szczegółów przekazania towaru jak i sposobu jego załadunku.
Do każdego zamówienia może zostać doliczona cena palety lub kaucja za opakowanie zwrotne. O zaistnieniu takiej sytuacji zostaniecie państwo poinformowani przez obsługę sklepu po złożeniu zamówienia.
 
Transport własny sklepu Diamond Ceramics Sp z. o.o. (ustalane indywidualnie)
 
Transport własny sklepu jest opcją, którą możemy zaoferować klientom w sytuacji, gdy żadna inna opcja transportu nie jest możliwa do wykonania, oczywiście po przeanalizowaniu sytuacji. W tym celu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze sklepem.


Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia wynosi 2 tygodnie.


 
Nowości w sklepie
 
DOŁĄCZ DO NAS
KONTAKT
+48 796 888 155
+48 512 331 550
biuro@diamondceramics.pl
© 2018 diamondceramics.pl      Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl

Aby zapewnić Państwu najlepszą formę prezentacji i możliwość szybkiego złożenia zamówienia na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdej chwili możesz zmienić swoje ustawienia. Dowiedz się więcej w naszej Polityce Prywatności
X

Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny przed złożeniem zamówienia (hawobiuro@wp.pl, 512-332-178)